Demo
  • slide 1
  • slide 2
  • slide 3

AERODYNAMIKA

pasek

infographic 1Opór Aerodynamiczny

Opór aerodynamiczny to siła hamująca która działa na każde ciało w ruchu w kierunku przeciwnym do tego ruchu. Więcej niż 80% z sił hamujących jakie działają na kolarza to opór aerodynamiczny.

Z tego około 80% oporu tworzy sam kolarz. Cała reszta jest wytworem roweru, osprzętu i wszystkiego co jest do niego przytwierdzone.

pasek

infographic 2

Kształt jest wszystkim

Aerodynamicznie optymalne kształty, takie jak płaty lotnicze, wytwarzają do 24 razy mniej oporu niż okrągłe obiekty. Mając to wszystko na uwadze produkty TorHans® zostały zaprojektowane przez naszych inżynierów aeronautyki i bazują na grupie profili NACA.

pasek

iMac Wind TunnelConspire Against The Wind®

Testy w tunelu aerodynamicznym to integralna część naszego procesu projektowego. Produkty TorHans® zostały gruntownie przetestowane zarówno w tunelu A2 w Północnej Karolinie jak również tunelu w San Diego przy niskich prędkościach.

Podczas wielu intensywnych testów udowodniliśmy najniżej stawiany opór naszych produktów z pośród wszystkich systemów nawadniania dostępnych a rynku, i dalej testujemy.

pasek

macbook cfd

Obliczeniowa dynamika płynów

Aerodynamicznie zoptymalizowane kształty typu płaty lotnicze, produkują do 24 razy mniejszy opór aerodynamiczny niż kształty owalne.

W TorHans® zrobiliśmy cos czego nie dokonał jeszcze nikt w systemach nawadniania sportowców, zastosowaliśmy te samą technologię jaką stosują najlepsi producenci kół i ram rowerowych i wprowadziliśmy ją podczas projektowania naszych produktów. Używając oprogramowania CFD, byliśmy w stanie optymalizować aerodynamicznie wszystkie kształty, właśnie po to by wprowadzić na rynek najbardziej aerodynamicznie wydajne systemy nawadniania i transportu odżywek dla sportowców.

rower

loga kon